Sağlık;

İnsanın ruhen, bedenen ve sosyal yönden tam iyilik halinde olmasıdır.

Sağlıklı Beslenme,

Vücudun ihtiyaç duyduğu gıdaları keyifli bir şekilde zevk alarak, yeterli ve dengeli olarak tüketilmesine denir. Başka bir şekilde ifade etmek gerekirse; sağlıklı beslenme vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılarken, psikolojik olarak ruhumuzun ihtiyaçlarını da karşılayabilmelidir.

Sağlıklı yaşam bir hedef değil, yaşam biçimi olmalı!

Danışanlarımıza, sağlıklı bir yaşama adım atması ve bunu bir yaşam biçimi haline getirmesi için farklı içeriklerde "Kişiye Özel Koçluk Planları" ile hizmet veriyoruz.

 

Süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikli olarak danışanlarımız, Besleme Koçumuz ile ilk görüşmelerini yaparlar. İlk görüşmenin sonunda veya ilerleyen görüşmelerde danışanımıza bir hedef planı oluşturulur. Bu plan çerçevesinde danışanımızın hedefine ulaşması ve sağlıklı yaşam tarzını hayatına yansıtabilmesi için aşağıda yer alan program paketlerinden ihtiyaçları dahilinde ve kendisine uygun olan program paketi önerilir. Danışanımız önerilen paketlerden birini almaya başlar. Sonrasında yine Beslenme Koçumuz tarafından danışanımızın ilerleme durumu takip edilerek hedefine ulaşması sağlanır.

Bu sürecin dışında Beslenme Koçumuz ile görüşme gerçekleştirmeden de aşağıda yer alan program paketlerinden birini seçerek sağlıklı yaşama ilk adımı atabilirsiniz.

Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili program resminin üzerine tıklayabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SINGLE PAKETLER

KARMA PAKETLER

ANNELERE VE ANNE ADAYLARINA ÖZEL