UZMANLIĞINI KULLAN

Ekibimize katıl!

Gıda Mühendisi, Diyetisyen, Beslenme Koçu, Spor Uzmanı, Pilates Uzmanı, Yoga Uzmanı, Eğitmen…

Uzmanı olduğun branş ile ekibimize katkı sağlayacağını düşünüyorsan, seni aramızda görmekten ve ekibimizi genişletmekten mutluluktan duyarız.

Ekibimize nasıl katılabilirsin?

Aşağıda belirtilen şartları taşıdığınızı ve ekibe dahil olacak özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sol taraftaki formu doldurup gönderin. Formunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz.

Please login to send your request!

Dünya genelinde yaşadığımız pandemi nedeniyle yaşamlarımız ve çalışma hayatımız yavaş yavaş değişiyor. Uzaktan eğitim gelecekte çok daha önemli bir yere sahip olacak. Bununla birlikte uzaktan, online yapılan işler de daha çok talep görecek ve iş hayatımızı farklı bir yere taşıyacak. Sen de bizimle aynı fikirdeysen aşağıda yer alan uzmanlık alanlarından birine sahipsen ya da farklı bir uzmanlık alanına sahip olmakla birlikte ekibimize bu farklılık ile yön vereceğini düşünüyorsan gelecekteki ve ekibimizdeki yerini almaya hazırsın demektir.

- Gıda Mühendisi
- Diyetisyen
- Beslenme Koçu
- Spor Uzmanı, Koçu, Antrenör
- Pilates Uzmanı
- Yoga Uzmanı
- Psikolog
- Yaşam Koçu
- Eğitmen
- Senin Uzmanlık Alanın!
1- Uyum. Takdir edersin ki ekip olabilmek başarıya giden yolda en önemli adımdır. Bu nedenle ekibimize dahil edeceğimiz uzmanların ekip çalışmalarına uyumlu olması önceliğimizdir.
2- Eğitim şart! Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından birinden mezun olmak taban sınırımız ve olmazsa olmazımızdır. Doktora, yüksek lisans, MBA ya da önemli bir kurumdan alınmış bir eğitim öncelikli tercih nedenimiz olacaktır.
3- Sabır. Bazen hedefe ulaşmak için işler planlandığı gibi gitmeyebilir. Sabırlı olmak ve hedefe ulaşmak için çalışmaya devam etmek çok önemli.
4- Disiplin. Sabır ve kararlılık disiplinin temelini oluşturur.
5- Zaman Yönetimi. İş hayatının olmazsa olması, başarıya giden yolun anahtarı. Planlı çalışma ile kardeş gibiler.
6- Planlı Çalışma. Zamanını başarı ile yöneten kişilerin planlı çalışması, planlı çalışanların başarıya ulaşması kaçınılmazdır.
7- Çalışmak. Çalışmayı sevmeyen, başarılı olamaz!
Buraya kadar her şey yolunda görünüyorsa, sol tarafta yer alan formu doldur ve gönder butonuna bas.
Son olarak aşağıda yer alan e-posta adresine özgeşmişini gönderirsen süreci kısaltabiliriz 🙂

Özgeçmiş için e-posta: iletisim@mithattas.com.tr