İŞİMİZ SAĞLIĞINIZ!

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam herkesin hakkı

Hakkımızda - Biz kimiz?

Spordan beslenmeye, pilatesten metafiziğe, hepsi kendi alanında uzman kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu harika bir ekibiz.

Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak hepimizin arzusu. Ancak çeşitli nedenlerle hayatın olağan akışında bunu gerçekleştirebilmemiz çoğu zaman imkansız oluyor. 

İşte böyle zamanlarda bir desteğe ihtiyaç duyarız. Bizi anlayan, yaptığımız hataları bize gösteren, doğru şeyleri yapmamız konusunda bizi uyaran, yol gösteren, danışabileceğimiz biri olsun isteriz yanı başımızda. 

Ne yapıyoruz?

İşte tam da bu isteğinizi karşılamak için çalışıyoruz.

İhtiyacınız; iyi bir diyet planı, koçluk desteği, iyi bir fiziksel aktivite planı, psikolog desteği, bilişsel gelişim ve değişim, yaşam tarzında ve düzeninde değişim olabilir. İhtiyacınız ne olursa olsun; uzman sağlıklı beslenme koçu, uzman diyetisyen, uzman psikolog, spor koçu, pilates koçu, yoga koçu, metafizik uzmanı, yaşam koçu ve doğum koçundan oluşan ekibimiz ile sağlıklı beslenmeniz ve sağlıklı yaşama adım atmanız için çalışıyoruz.

Kısacası, danışanlarımıza sağlıklı bir yaşam planı oluşturuyoruz. Ve bu planı hayatına entegre etmesine yardımcı oluyoruz. Sağlıklı yaşamın bir hedef değil yaşam tarzı olması gerektiğini söylüyoruz ve bu amaca uygun Koçluk, Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri sunuyoruz.

İhtiyacınızı ister siz belirleyebilir, isterseniz uzmanlarımıza bırakabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde online görüşmelerle, isterseniz de yüz yüze görüşmelerle koçluk ve danışmanlık desteği alabilirsiniz. Koçluk ve Danışmanlık Programlarımız hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. 

Unutmayın! Sağlıklı beslenmeniz ve sağlıklı yaşamanız için her zaman yanınızda uzman bir ekibiniz var. 

EKİBİMİZLE TANIŞIN!

Ekibimize Katılmak İstermisin?
Eğitmenlerimiz – Mithat Taş

Mithat Taş

Gıda Mühendisi, Beslenme Koçu, Yaşam Koçu,Eğitmen
Eğitmenlerimiz – Hazal Çilem Taş

Hazal Çilem Taş

Doğum Koçu, Emzirme Danışmanı
Eğitmenlerimiz – Başak Kurtpınar

Başak Satar Kurtpınar

Uzman Diyetisyen, Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni
Uzman – Damlacan Güneyer

Damlacan Güneyer

Klinik Sinirbilim Uzmanı, Uzman Psikolog
Eğitmenlerimiz – Almıla Özkan

Almıla Özkan

Biorezonans Uzmanı, Astrolog