İŞİMİZ SAĞLIĞINIZ!

Sağlıklı bir yaşam herkesin hakkı

Hakkımızda - Biz kimiz?

Spordan beslenmeye, pilatesten metafiziğe, hepsi kendi alanında uzman kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu harika bir ekibiz.

Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak hepimizin arzusu. Ancak çeşitli nedenlerle hayatın olağan akışında bunu gerçekleştirebilmemiz çoğu zaman imkansız oluyor. 

İşte böyle zamanlarda bir desteğe ihtiyaç duyarız. Bizi anlayan, yaptığımız hataları bize gösteren, doğru şeyleri yapmamız konusunda bizi uyaran, yol gösteren, danışabileceğimiz biri olsun isteriz yanı başımızda. 

Ne yapıyoruz?

Ben ve ekibim işte tam da bu isteğinizi karşılamak için çalışıyoruz.

İhtiyacınız; iyi bir diyet planı, koçluk desteği, iyi bir fiziksel aktivite planı, psikolog desteği, bilişsel gelişim ve değişim, yaşam tarzında ve düzeninde değişim olabilir. İhtiyacınız ne olursa olsun; uzman sağlıklı beslenme koçu, uzman diyetisyen, beslenme psikoloğu, spor koçu, pilates ve yoga koçu, metafizik uzmanı, yaşam koçu ve doğum koçundan oluşan ekibimiz ile sağlıklı beslenmeniz ve sağlıklı yaşama adım atmanız için çalışıyoruz.

Kısacası, danışanlarımıza sağlıklı bir yaşam planı oluşturuyoruz. Ve bu planı hayatına entegre etmesine yardımcı oluyoruz. Sağlıklı yaşamın bir hedef değil yaşam tarzı olması gerektiğini söylüyoruz ve bu amaca uygun Koçluk ve Danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

İhtiyacınızı ister siz belirleyebilir, isterseniz uzmanlarımıza bırakabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde online görüşmelerle, isterseniz de yüz yüze görüşmelerle koçluk ve danışmanlık desteği alabilirsiniz. Koçluk ve Danışmanlık Programlarımız hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. 

Unutmayın! Sağlıklı beslenmeniz ve sağlıklı yaşamanız için her zaman yanınızda uzman bir ekibiniz var. 

EKİBİMİZLE TANIŞIN!

Ekibimize Katılmak İstermisin?
Mithat Taş Hakkımızda

Mithat Taş

Gıda Mühendisi, Beslenme Koçu, Eğitmen
Hazal Çilem Taş – Doğum Koçu, Emzirme Koçu, Oyun Terapisti

Hazal Çilem Taş

Doğum Koçu, Emzirme Koçu, Oyun Terapisti
demo_image

Başak Satar Kurtpınar

Uzman Diyetisyen,
demo_image

Gizem

Psikolog, Beslenme Psikoloğu
demo_image

Almıla Özkan

Kuantum Metafizik Uzmanı