Site Kullanım Koşulları

İşbu Site Kullanım Koşulları sözleşmesi, ziyaretçilerin siteyi kullanım koşullarını düzenlemektedir.

Mithat Taş – Aşkla Ye Sağlıklı Yaşa (Bundan böyle kısaca “MİTHAT TAŞ” olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.mithattas.com.tr web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallara/koşullara tabidir. Bu web sitesini ve sunduğumuz eğitim hizmetlerinden faydalanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Mithat Taş, www.mithattas.com.tr web sitesinde sağlanan hizmetlerde, eğitim programlarında veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri kabul etmiş oluyorsunuz.

 

1. Haklar

Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları MİTHAT TAŞ’a aittir.

 

2. Web Sitesinin Kullanımı 

www.mithattas.com.tr web sitesinde yer alan içerik, eğitim ve yazılım (Bundan böyle “Eğitim Materyali” olarak anılacaktır.) kullanmanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.

  1. Bu sitede yer alan Eğitim Materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve bilgilenmeniz amacıyla kullanabilirsiniz.
  2. Web sitemizde bulunan tüm fotoğraf, video ve yazılar üzerindeki haklar; 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu, 554 sayılı endüstriyel tasarımların korunması hakkında kanun hükmünde kararname, 556 sayılı markaların korunması hakkında kanun hükmünde kararname, hükümleri uyarınca korunmaktadır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. www.mithattas.com.tr web sayfasında yer alan interaktif Eğitim Materyallerinin tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.
  3. Bu sitede yer alan materyalleri ve içerikleri değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen paylaşamaz veya sahiplenemezsiniz.
  4. Bu web sitesinde yer alan materyalleri ve içerikleri, daha öncesinde Mithat Taş’ın yazılı iznini almaksızın, herhangi bir amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.
  5. MİTHAT TAŞ’ın yazılı iznini almaksızın, “mirror” veya “frame” tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.
  6. Bu web sitesine bir ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

 

3. Kayıt, Kullanıcı Hesapları, Şifreler ve Güvenlik 

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bu hizmetlerden bir başkası nam ve hesabına yararlanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılacaktır.

Şifreniz veya şifrelerinizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden sorumlu olduğunuzu da peşinen kabul ve teyit ediyorsunuz. Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda MİTHAT TAŞ’a hemen bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz. MİTHAT TAŞ hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından MİTHAT TAŞ veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

 

4. Eğitim Hizmetinin İadesi 

Kursiyer satın almış olduğu canlı ders hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade eder.

Katıldığı ders saati (varsa) + %10 sistem kullanım ücreti ve komisyon bedeli hesaplanarak kalanı iade edilir.

Kursiyer satın almış olduğu asenkron ders (video, sunum, doküman) hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Kursiyer bu 7 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz.

Asenkron ders (video, sunum, doküman) içeriğinin görüntülenip görüntülenmediği MİTHAT TAŞ tarafından tespit edilmektedir, eğitim programını satın alan kursiyer bu durumu peşinen kabul eder. İçeriği görüntüleyen kursiyer gerekli kullanımı sağlamış olur. Kursiyer satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden cayma hakkını kullanamaz.

 

5. Garanti ve Feragat 

MİTHAT TAŞ ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.

MİTHAT TAŞ hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 

6. Web sitesinde sağlanan Üçüncü Kişilere Ait Materyal 

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış materyaller, kaynak kodlu veya işletim formunda yazılımlar içerebilir. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal için de yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.

İşbu Site Kullanım Koşulları sözleşmesi, ziyaretçilerin siteye giriş yaptıklarından itibaren yürürlüğe girmektedir.