From Our Blog

Takipli Online Diyet Nedir?

Takipli Online Diyet Programı Nedir?

Takipli Online Diyet Programı, yoğun iş temposu nedeniyle, yüz yüze görüşmeler için kliniğe uğramaya vakti olmayan danışanlar için veya başka şehirlerde başka ülkelerde ikamet eden ve beslenme danışmanlığı hizmeti almak isteyen danışanlar için uygulanan uzaktan beslenme programı hazırlama hizmetidir. Başka bir ifade ile online diyet evinizden ya da ofisinizden çıkmadan, işinizden saatlerce vakit ayırmak zorunda kalmadan, trafikte saatlerce zaman kaybetmeden, size kilo verme ya da kilo alma hizmeti sunan son derece başarılı ve son zamanlarda oldukça popüler olan bir hizmettir.

Online Diyet Hizmetinin Avantajları-Yararları Nelerdir?

 • Online diyet hizmeti, kilo verme ya da kilo alma sürecinizi çevrim içi olarak herhangi bir mekandan ya da yerden bağımsız olarak dilediğiniz zaman takip etme imkanı sunar.
 • Haftalık, aylık görüşmelere yetişme stresinden uzak, ofise gitmeden görüntülü ya da sesli olarak cep telefonunuz ve bilgisayarınız aracılığı ile yapabilirsiniz.
 • Sağlıklı Beslenme Koçunuz ve diyetisyeniniz ile dilediğiniz zaman whatsapp üzerinden yazışabilir, merak ettiğiniz ve kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.
 • Sağlıklı Beslenme Koçunuz ve diyetisyeniniz hedefinize ulaşmanız için sizi daha yakından takip eder.

Online Diyet Nasıl Yapılır?

Takipli online diyet programı genel hatları ile 3 aşamadan oluşur.

 • İlk aşama danışmanı tanıma aşamasıdır. Bunun için hazırlanmış olan takipli online diyet formu, danışan tarafından doldurulur. Bu form; oldukça detaylı soruların yer aldığı bir formdur. Online diyet başvuru formunda verilen bilgiler, danışan kişinin beslenme alışkanlıklarını, vücut değerlerini gerçekten yakından tanıma ve ona en uygun beslenme programını hazırlama imkan sağlar. Online takip formuna ek olarak danışan kişiden ayrıca son bir ay içerisinde yaptırmış olduğu kan tahlilleri de istenir.
 • İkinci aşamada danışan tarafından gönderilen takip formu ve kan tahlilleri beslenme uzmanı tarafından incelenir. İncelemenin ardından danışanın ideal kilosu hesaplanır ve kişiye özel beslenme planı oluşturulur. Bu süreç birkaç gün sürebilir. Çünkü diyet planı oluşturulurken o kişiye özel bir plan olmasına dikkat edilir. Kişinin vücut yapısı, yaşam biçimi, tüketim alışkanlıkları, bütçesine en uygun diyet planı oluşturmak özenle çalışmayı gerektirir.
 • Üçüncü ve son aşama, diyet planının danışana iletilmesi ve diyet planının takip edilmesi sürecidir. Haftalık ya da aylık görüşme vaktini beklemeden online olarak süreç takip edilir.

Kimler Online Diyet Yapabilir?

Kilo almak ya da kilo vermek isteyen herkes takipli online diyet hizmetinden faydalanabilir. Bunun için ikamet ettiğiniz yer çok önemli değildir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun;

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak artık kolay bir şekilde beslenme uzmanınız ile internet üzerinden veya telefon üzerinden takipli online diyet programlarına başlayabilirsiniz.

Online Diyet Ücretleri Ne Kadardır?

Her bireyin durumuna ve bütçesine göre online diyet ücretlerinde değişiklik yapılabilir. Bazı durumlarda danışanlar sıkı bir takipten sıkılabilmekte ve bu nedenle yalnızca diyet planı talep etmekteler. Bazı durumlarda danışanlar sıkı bir takip sürecini yaşamak isteyebilirler, fiziksel aktivite planı almak isteyebilirler, online olarak diyet koçluğu, beslenme koçluğu, beslenme danışmanlığı gibi ekstra hizmetler almak isteyebilirler. Bu talepler doğrultusunda online diyet ücretleri de değişkenlik göstermektedir.

Online Diyet Paketleri Nelerdir?

Online diyet paketleri hakkında kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Online Beslenme Koçluğu
 • Online Beslenme Danışmanlığı
 • Online Sağlıklı Beslenme Eğitimleri
 • Online Diyet Eğitimleri

Verilmekte olunan online hizmetlerdir. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgiyi ve online diyet paketi ücretlerini Hizmetlerim ve Hizmet Satın Al başlıkları altında görebilir, detaylı olarak inceleyebilir ve size uygun olan paketi kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Online Diyet Hizmeti Başarılı Olur mu?

Bu hizmetin başarılı olmasında en büyük etken elbette danışanların istekli olmasıdır. İstekli olan ve yapacağına inanan her danışan bugüne kadar kilo vermeyi başardı. Sizin başarılı olmamanız için hiçbir neden yok! Online diyet programı ile belirlenen sürede kilo kaybettikten sonra beslenme alışkanlıklarınız değişecek ve daha sağlıklı bir beslenme düzenine kavuşacaksınız. Bu süreçte sağlıklı ve kalıcı kilo vereceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Online diyet hakkında daha fazla bilgi almak için bana whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

Aşkla Ye, Sağlıklı Yaşa!

WHATSAPP DANIŞMA HATTI

0555 397 32 94

0 Comment

Leave a Comment